apie mus
Susisiekite su mumis
Adresas:
Tonglu gamykla: Xiafan Road, Tonglu ekonomikos DeveIopment zonoje, Hangzhou Zhejiang, Kinija
Jiande gamykla: Qintang industrial Park, Jiande apskritis, Hangzhou City, Zhejiang provincija Kinija
Pasakyti: 0086-571-64111111
Faksas: 0086-571-64112858
El. paštas: longyuanfilterpress@gmail.com
Filter Press Parts | Multifunctional Filter Press | Membrane Filter Press | Filter Press | Membrane Filter Plate |
apie mus

Zhejiang Zhejiang pozicijos filtrą Material aplinkos Technology Co, Ltd, vienas iš trijų vidaus filtras spaudos pramonės bendrovėse. Mes turime daug užsienio partnerių, prašom tikėti mūsų companyand #39; s sugebėjimus, tikiuosi, kad netrukus turėsime malonaus bendradarbiavimo

(Vokietijos Klientai lankėsi Zhejiang Zhejiang pozicijos filtrą Material aplinkos Technology Co, LTD)

Zhejiang Zhejiang pozicijos filtrą Material aplinkos technology Co, Ltd daugiau dėmesio skiriama pritraukti užsienio investicijų įmonė Zhejiang, yra šiuolaikiška įmonė sistemą pagal Uždaroji akcinė enterprises.Company formavimas yra greta valstybės Road320, plotas 70.000 kvadratinių metrų, šalia vaizdingos ežero vaizdingą vietovę. Transporto dažymas ir bendravimas yra labai patogu.

Statybos, Dongguan institutas technologijos, Zhejiang Zhejiang pozicijos filtrą Material aplinkos Technology Co, Ltd strateginis bendradarbiavimas)

Įmonė turi pirmos klasės vietinės pramonės gamybos, perdirbimo įrangą ir technologijas, tokias kaip didelis hidraulinės mašinos, CNC automatinė sukirpimo mašina ir CNC staklės, įskaitant obliavimo plokščių apdirbimo ir įrankių įrangos. Filtras produktams, pagamintiems šių Išplėstinė įranga yra labai didelis, sunkus ir didelio sudėtingumo. Siūlome rūšių, prieš ir po garantinis aptarnavimas, įskaitant bandymus, filtravimo medžiagos savybes, filtro parinkimas paspauskite ir susijusių produktų, įrangos montavimas, vartotojų mokymas, techninė pagalba ir bendras sprendimas.


Kompanija turi profesionalių produkto kūrimo komanda. Produkto dizainas yra iš JAV, Japonijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse, pažangias technologijas. Filtras spaudos mašina yra pasirodžiusi filtravimo greitis, didelio laipsnio, automatikos, stabilių rezultatų, patogus operacijos, aukštos temperatūros ir aukšto slėgiui atsparaus, nuo korozijos, geras uždarymo, efektyviai nusausinimo, skalbimo kruopščiai vienarūšės ir netoksiškas. Filtras spaudos mašinos tipas yra automatinis vibracija tipas, automatinis audinio skalbimo tipo, vieną kartą perkelia tipo, PLC valdymo pultas su žmogaus-mašinos sąsajos tipas, DCS Automatinis pramoninių sandėlių tipo, pusėje spindulių tipą, pakabinamos, Rankinis ir automatinis tipo. Filtro plokštės tipą sudaro plokštės ir rėmo tipo kameros tipo, suvirinti PP membraninio tipo, gumos membrana tipo ir tarpiklis. Filtro plokštės matmuo yra nuo 250 * 250mm, 400 * 400mm, 630 * 630mm, 800 * 800mm, 1000 * 1000mm, 1250 * 1250mm, 1500 mm * 1500 mm, 1500 * 2000mm 2000 * 2000mm. Filtro slėgio gali būti 0.6MPa, 1.0MPa, 1.6MPa, 2.0MPa, 2.5MPa ir 4MPa. Filtravimo temperatūra yra nuo - 40℃ae iki 120℃ae. Filtro plotas apima nuo 0.16㎡ iki 1600㎡. Mes galėtų tiekti įvairių produktų įvairių vartotojų poreikiams patenkinti. Vartotojai gali tinkinti rūšių nestandartinių filtrpresas ir filtro plokštės ir rėmas (įskaitant specialiuosius reikalavimus dėl importo ir eksporto produktų).

Irano Klientai lankėsi Zhejiang Zhejiang pozicijos filtrą Material aplinkos Technology Co, LTD

Meras ateina aplankyti Zhejiang Zhejiang pozicijos filtrą Material aplinkos Technology Co, LTD